Адреса:
ул. Солунски Атентатори Гемиџии бр 100/2
1200, Тетово, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 (044) 333 765; +389 (044) 368 222
Факс:
+389 (044) 333 765
http://www.fibau.com.mk
Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.
Останати информации:
  • Контакт информации:
  • Телефон магацин Палатица 044 368 222
  • Телефон канцеларија Тетово 044 333 765

www.fibau.com.mk info@fibau.com.mk  Контакт »